Agron Llakaj na prezanton familjen e tij të madhe

Bashkëshorten, vajzën dhe mbesën e tij i kemi parë jo vetëm nëpër foto në profilin e tij në Facebook, por edhe çdo javë në publikun e programit “Al Pazar”. Këtë herë të gjithë kanë shkuar në pushime dhe Agroni e ka publikuar foton e familjes së madhe. Pjesë e udhëtimit është bashkëshorti i vajzës dhe nusja e djalit me djalin.  Këta të fundit u fejuan pak kohë më parë dhe foton e tyre e zbuloi Ardit Gjebrea kur bëri urimin. Në qendër sigurisht qëndrojnë prindërit.

 

Share With:
Translate »
8697 Views