Ajola shtatzënë për herë të dytë? Lali Eri jep live lajmin e bukur

Bebi nr.2 është në planet e kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj.  I ftuar këtë mëngjes në “Aldo Morning Show” në Tv Klan, Veliaj tha se Kajan dëshiron shumë një motër ose vëlla. “Në ato ujëra jemi” u shpreh kryetari i bashkisë pa zbuluar asnjë detaj tjetër.

Aldo: Unë mezi të pres ty në qershor mos ndoshta kemi ndonjë haber të ri se në qershor jep ndonjë lajm ti…

Aldo: Jo, “gëzuar 1 Qershorin nga ne të tre”, e mban mend atë? Ah, ku rreh lepuri!

Aldo: Lajmin dy e kapëm, e rregullojmë vetë lajmin mos u mërzit.

Erion Veliaj: Kajan ka kohë që kërkon një vëlla dhe një motër dhe mami e babi ia kanë premtuar, kështu që me shpresë.

Aldo: Shpresoj që s’kam djegur ndonjë surprizë.

Erion Veliaj: Në ato ujëra jemi, kështu që të shohim.

Share With:
Translate »
83 Views