Ajsel Grezda më në formë se kurrë, mahnit me linjat perfekte pas lindjes së djalit

Ajsel Grezda gruaja e futbollistit Eros Grezda i ka mahnitur të gjithë ndjekësit e saj teksa ka treguar linjat perfekte përmes një videoje në instastory.

Edhe pse nënë e një djali, Ajsel Grezda duket mahnitëse dhe perfekte me linjat e saj.

Ajsel dhe Eros Grezda u martuan në ditën e fundit të vitit 2022.

Dyshja në natën e ndërrimit të viteve zbuluan për të gjithë fansat e tyre se i kishin dhënë fund beqarisë.

Vetëm pak kohë pas martesës ndan me publikun dhe lajmin e ëmbël për ardhjen në jetë të djalit të tyre

Image

Image

Share With:
Translate »
28 Views