Aktori i famshëm bëhet baba për herë të parë

Robert Pattinson dhe Suki Waterhouse janë bërë prindër për herë të parë.

Paparacët kanë kapur yllin e filmit Batman, Robert Pattinson me të dashurën e tij modele Suki Waterhouse teksa ecte me një karrocë.

Kjo konfirmoi thashethemet për lindjen e yllit 32-vjeçar, të cilin çifti e kishte mbajtur të fshehtë

Çifti u pa duke ecur në Los Angeles, megjithëse u përpoqën të fshihnin me kujdes fytyrat e tyre. Edhe pse u munduan të fshiheshin, ata ende mund të identifikohen.

Aktori po shtynte përpara një karrocë dhe nëna e re tashmë është rikuperuar nga lindja.

Share With:
Translate »
28 Views