Aktori shpërthen me fjalë fyese ndaj mësueses: Më the s’do bëhem njeri! | Video

Dita e sotme është një ditë e shënuar për të gjithë mësuesit në të gjithë Shqipërinë.

Në këtë ditë plot gëzim, mësuesit kanë marrë dhurata dhe urime pa fund.

Por jo nga aktori i njohur i humorit, Visjan Ukcenaj.

Me anë të një postimi në Instagram, Visjani ka kujtuar mësuesen e matematikës e cila sipas aktorit i ka thënë dikur se nuk do të bëhet njeri.

“Doja t’i thoja zyshës së matematikës: Hë mi zyshe, ti që the që nuk bëhem si njeri, e shef mi fillova nga fundi dhe tani jam këtu k*rvë”, ka shpërthyer si askush tjetër aktori i njohur.

Share With:
Translate »
702 Views