Alban Skenderaj na emocionoi me urimin për të birin

Sot në shtëpinë e Alban Skenderaj dhe Miriam Canit ka festë.

Djali i dyshes së njohur, Albanit dhe Miriamit, sot feston ditëlindjen e tij.

E në këtë datë të veçantë të tij padyshim që nuk mungoi as urimi i Albanit. Ai hyri në Instagram për ta uruar të birin me fjalë mjaft të veçanta.

“3 vite dritë me Duamin! Ai që çdo ditë, orë e sekondë na rikujton se pozitiviteti dhe dashuria janë sekretet e një jete të lumtur! Uroj që kjo jetë të të sjelli vetëm buzëqeshje ashtu siç ti i sjell kujtdo që ke përballë! Të duam Duami,” kashkruar Albani.

 

Share With:
Translate »
88 Views