Albatrit Muqiqi dhe e bija në një foto matchy-matchy

Albatrit Muqiqi është një nga këngëtarët me zërin më të bukur në estradë.

Përpos jetës muzikore ai shpesh komentohet edhe për jetën private.

Ai është baba i tre fëmijëve dy prej të cilëve binjakë, por së fundmi ka publikuar një foto me vajzën e tij të madhe.

Ai është kombinuar në veshje me vajzën ku dy kanë veshur bluza të bardha derisa krahas fotos shkruajti ‘Amelia’ shoqëruar me një zemër të kuqe./InfoKosova/

Shiko foton:

Share With:
Translate »
19 Views