Alketa thyen premtimin, publikon foto me të birin

Moderatorja Alketa Vejsiu ka qenë gjithnjë mjaft e rezervuar sa i përket jetës së saj private. Por këtë herë ajo ka dashur të ndajë me ndjekësit e saj një foto mjaft të këndshme në të cilën shfaqet duke përqafuar djalin e saj. “Ka mama çun, akullore vogel! Ta puthesh gjithe diten kete shpirt,”-shkruan Vejsiu krahas fotos së publikuar në rrjete sociale. Nga poza që kanë marrë, Alketa dhe i biri duken shumë të lidhur me njëri-tjetrin.

Share With:
Translate »
1085 Views