Almeda Abazi publikon videot më të ëmbla të shtatzënisë, bebi kërcen bashkë me mamin

Almeda Abazi zbuloi pak muaj më parë lajmin e bukur të pritjes së ëmbël. Ajo pranoi për ‘RevistaWho.Com’ se është shtatzënë dhe më vonë tregoi se do të sjellë në jetë një djalë. Ish-miss-i është treguar e rezervuar për një kohë disi të gjatë, duke mos publikuar foto me barkun e rrumbullakosur, por së fundmi ajo ndau me të gjithë një foto shumë të bukur ku dukshëm vihej re barku i rrumbullakosur.

View this post on Instagram

E bukura @almeda92 në pritje të ëmbël ❤️

A post shared by Kids' time (@kidstime.al) on

Edhe mëngjesin e sotëm bukuroshja e ekranit zgjodhi të ndajë pak momente nga përditshmëria me bebin që po rritet në barkun e saj. Almeda shfaqet teksa i jep makinës dhe duket sikur foshnja reagon sipas muzikës që është në sfond. Më e qeshur dhe më e lumtur se kurrë teksa ndjen të voglin që lëviz, Almeda nuk ka nguruar të ndajë emocionet e saj me ndjekësit.

Share With:
Translate »
757 Views