Almeda e kujton kështu babain e ndjerë, në ditën e tij të lindjes ndan këto foto nga fëmijëria

Bukuroshja e njohur shqiptare, Almeda Abazi ka zgjedhur që me postimin e fundit në rrjetet sociale të kujtojë të atin e saj të ndjerë në ditën e tij të lindjes.

Ajo ka publikuar disa foto me të dhe të motrën, krah të cilave shkruhej: “Gëzuar ditëlindjen babi. Na mungon”. Në një prej fotove duket se Abazi ka vendosur ta vizitojë të ndjerin me djalin e saj në krahë.
Ndjekësit kanë lënë komente nga më pozitivet, nga të cilat me siguri Almeda është ndjerë shumë mirë. Ajo ka ndarë edhe më parë momente me të atin, duke e kujtuar përherë dhe duke theksuar se mungesa për të është shumë e madhe.

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92) on

Share With:313 Views