Ami tregon barkun e rrumbullakosur

Moderatorja e njohur Amarda Toska dhe komediani Ermal Mamaqi janë duke pritur fëmijën e tyre të dytë. Por gjatë ditës së sotme Ami ka publikuar një foto në Instastories në të cilën tregon barkun e saj, i cili ende nuk duket shumë por rrumbullakësinë e ka marrë tashmë. Ami dhe Ermali janë prindër edhe të vogëlushit Joel

 

 

Share With:
Translate »
1007 Views