Arbana dhe Joni surprizojnë Edin në sheshxhirim dhe ne u emocionuam

Arabana Osmani ndonëse nuk është aktive në televizion por mediat sociale nuk i lenë mbas dore.

Ajo sot gjatë ditës ka surprizuar bashkëshortin e saj në punë teksa po xhiron për film

Nga ky moment moderatorja është kujdesur të ndajë edhe me ndjekësit, ku nuk kanë munguar puthjet e përqafimet mes çiftit.

Andaj kjo video ka marrë vëmendjen e ndjekësve ku nuk ndaluan me komente pozitive.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Share With:
Translate »
37 Views