Arbana Osmani blen shtëpi të re dhe garderoba e saj gjigante do t’ju lërë gojëhapur!

Moderatorja shumë e njohur dhe e dashur për publikun, Arbana Osmani, është bërë së fundmi kryefjala e mediave për shkak të lidhjes së saj të re me regjisorin Eduart Grishaj.

Dyshja është parë vazhdimisht në shoqërinë e njëri-tjetrit, ndërsa komentet e tyre në Instagram kanë lënë të kuptohet se janë bashkëMirëpo kësaj here, vëmendjen nuk e ka tërhequr lidhja me Eduartin, por shtëpia e Arbana Osmanit.

Sipas “Gazetës Blic”, moderatorja ka blerë shtëpi të re dhe në rrjet është pubilkuar garderoba e saj e madhe, të cilën do ta kishte zili çdo femër.

Ajo i ka sistemuar rrobat e saj në dhomën gjigante, duke i ndarë sipas ngjyrave e stinës.

Gjithashtu, moderatorja Xhemi Shehu, e cila është shoqe e ngushtë me Arbanën, publikoi disa ditë më parë pamje nga veranda moderne e Arbanës, ndërsa në një tjetër foto ka treguar kuzhinën.

Epo, ta gëzojë Arbana super shtëpinë e r

Share With:2832 Views