Arbenita dhe Fero i japin një tjetër shans njëri-tjetrit? Këto foto tregojnë gjithçka

Pushimet verore tashmë kanë nisur dhe janë periudha ku shumë familje bëhen bashkë për të kaluar kohë me njerëzit më të dashur. Personazhet tanë të showbizit gjithashtu kanë zgjedhur destinacionet e tyre për këtë vit dhe aventura sapo ka nisur.

Mirëpo, duket se këto pushime mund të ribashkojnë dhe ish-çiftet më të përfolur. Ish-reperi Fero dhe ish-partnerja e tij, Arbenita Ismajli po kalojnë pushime bashkë me vajzën e tyre Ninën. Ata janë shfaqur shumë të lumtur teksa i kanë shkrepur foto njëri-tjetrit duke kaluar kohë dhe aludohet se dyshja mund t’i kenë dhënë një shans njërit-tjetrit. Momentet janë publikuar nga vetë dyshja në rrjete sociale dhe ndjekësit po shpresojnë për një ribashkim të tyre.

Share With:
Translate »
52 Views