Ariana Fejzullahu sapo na tregoi se sa është rritur vogëlushja e saj e katërt

Në 25 shtator familjes së Ermal dhe Ariana Fejzullahut iu bashkua një anëtar i ri, një vogëlushe, e cila u pagëzua me emrin Ana. Ndryshe nga personazhet e tjerë të njohur, Ariana dhe Ermali nuk u treguan aspak të rezervuar për të publikuar foto të vogëlushes.

Kanë kaluar pothuajse 2 muaj dhe Ariana na prezanton me vogëlushen e cila zbukurohet çdo ditë e më shumë. “Keku im i vogël” shkruan Ariana në fotot e mëposhtme. Ana është një ëmbëlsirë e vërtet dhe është e pamundur t’i rezistosh pa e “ngrënë”. /Kids’ Time

View this post on Instagram

My sweet little cupcake🧁

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on

 

Share With:232 Views