Ariana publikon foto nga materniteti dhe duket për mrekulli pas lindjes

Ermal dhe Arjana Fejzullahu janë bërë prindër për herë të katërt.

Lajmin e bukur e ka dhënë babi Ermali përmes një fotoje të ëmbël nga spitali.

Dy vajzat Era dhe Buna si dhe djali Arti qëndrojnë pranë motrës së sapolindur ndërkohë që babai shkrep foton.

“Mirë se vjen në jetë Ana”, shkruan Ermali në foton e parë të bebushit të publikuar në Instagram.

Ndëra sot ishte Ariana ajo që publikoi një foto nga materniteti bashkë me vogëlushen dhe duket për mrekulli. Duket se lindja ka qene e lehtë për bukuroshen, sepse edhe nga shtrati i spitalit ajo shkëlqen dhe duket e kuruar. /Kids’Time/

Share With:
Translate »
644 Views