Arjola Demiri në imazh me vëllain: Kur rritesh me Prindër të mirë, mos u tremb fare se si do dalësh në jetë

Aktorja tropojane, Arjola Demiri, bëhet shpesh pjesë e medias rozë, kjo duke qenë aktive.

Edhe pse jo me projekte të reja, ajo poston imazhe të ndryshme për fansat në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka postuar disa fotografi krahë vëllait te saj, Dardanit.

Duke pozuar të buzëqeshur dhe krenar me njëri tjetrin, aktorja ka bërë një mbishkrim të veçantë.

”Kur rritesh me Prindër të mirë, mos u tremb fare se si do dalësh në jetë”, ka shkruar ajo.

Teksa pranoj mijëra pëlqime dhe komente pozitive.

Share With:
Translate »
82 Views