Armina Mevlani kur ishte një adoleshente me shpirt të lirë

Armina Mevlani përveçse një modele e suksesshme është dhe një ’fashion blogg-er’shumë e ndjekur në Shqipëri. Armina vazhdimisht ka treguar se pasioni i saj për modën ka filluar që kur ka qenë në moshë shumë të vogël. Megjithatë në periudha të ndryshme të jetës ajo është karakterizuar nga një stil i veçantë.

Përpara pak minutash Armina ka postuar një foto shumë interesante nga adoleshenca e saj. Tiparet e fytyrës janë të njëjta, por modeli i flokëve dhe çdo gjë tjetër është shumë larg pamjes me të cilën jemi mësuar ta shohim Arminën. “Pra ja ku është bomba! Siç e shikoni kam qenë një adoleshente me shpirt të lirë, totalisht ‘punk’ me flokë rozë. Isha Budiste siç mund ta shikoni nga bluza ime dhe e kam shijuar plotësisht jetën time” ka shkruar Armina mbi fotografi.

Share With:
Translate »
853 Views