Armina na tregon super talentin e vajzës së Arditit | Video

Prej kohësh, vogëlushja e moderatorit të njohur Ardit Gjebrea, Anna Gjebrea ka treguar se gëzon shumë talente. Shpeshherë duke notuar në ujë, duke kërcyer si një balerinë e vërtetë, por edhe duke kënduar, Anna ka zbuluar se ka huazuar shumë nga prindërit e saj. Së fundmi ka qenë Armina Mevlani ajo e cila ka ndarë në llogarinë e saj në ‘InstaStory’ një video të shkurtër të së voglës duke kënduar këngën ‘Shallow’. “Artiste e vogël”, ka shkruar bloggerja në postin e saj më të fundit. Ajo çfarë vihet re është se Anna është një talent i vërtetë në muzikë. Më parë ajo ka kënduar pranë babait të saj, Arditit dhe me siguri në të ardhmen do të rikthehet sërish në skenë krah tij.

Share With:
Translate »
475 Views