‘Arratisje gocash’, Marina na sjell pozat e ëmbla nga pushimet me të bijën

Marina Vjollca ka vendosur të bëjë një arratisje të shkurtër nga përditshmëria e saj së bashku me të bijën.

Moderatorja ka udhëtuar drejt Italisë dhe disa nga momentet më të veçanta i ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

Të voglën e saj Marget moderatorja mundohet të mos e ekspozojë shumë në rrjete sociale.

Megjithatë së fundmi nuk i ka shpëtuar tundimit për të ndarë disa poza nga pushimet e tyre nënë e bijë.

Në të gjitha postimet e sa Marina është kujdesur të mos ia ekspozojë portretin e të voglës.

346906012_996632905081587_8390717761485465304_n

346586651_201284736076815_1159216914279393893_n

346916676_949163766127832_5847922201528775884_n

347346461_265807512533733_8928229717675394108_n

Share With:
Translate »
70 Views