Artenisa Ozaj: Më komentuan shumë për festën e gjinisë së bebit, njerëzit nuk kënaqen kurrë

Moderatorja Artenisa Ozaj do të bëhet nënë për herë të dytë. Ajo dhe partneri i saj, parukieri Olsi Bogo do të bekohen për herë të dytë me një bebe dhe këtë herë me një djalë, pasi janë prindër të një vajze me emrin Abigeil.

E ftuar në Vila24 me moderatoren Anila Çela ajo zbuloi të gjitha emocionet e pritjes së ëmbël!

Share With:
Translate »
60 Views