Arti i Bieta Sulos për Halloween | Video

Pothuajse të gjithë nënat e showbizit shqiptar ka ndarë me ndjekësit e tyre momente nga dita e sotme me motivin e Halloween dhe jo vetëm. Më e fundit është Bieta Sulo. Ajo ka shpërndarë një video të djalit të saj Kroi Art teksa ai belbëzon pas ushqimit. I bërë pis në fytyrë nga ushqimi, Bieta shkruan: “Arti im për Halloween”. /Kids’ Time

Share With:
Translate »913 Views