Artiste në… Elita Rudi zbulon “talentin” e së bijës, ndan videon e ëmbël

Bota është rritur mjaftueshëm për t’i bërë make up-in mamasë së saj, Elitës. Moderatorja Elita Rudi ka ndarë një video të këndshme të së bijës duke i bërë grimin. “Ju prezantoj me artisten time të grimit! Më vjen keq Sellma”, teksa ka etiketuar grimieren nga Kosova.

Kujtojmë që vajza e Elitës dhe Gjikos erdhi në jetë në fillim të marsit të vitit 2021. Çifti i famshëm kanë dhe një djalë me emrin Zëri.

Share With:
Translate »
43 Views