As Gjiko dhe as fëmijët, Elita Rudi na zbulon kush është dashuria e saj e parë!

Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale, Elita Rudi ka uruar mbesën e saj për ditëlindje, e cila i ngjan tmerrësisht shumë.

Me këtë rast ajo edhe na ka zbuluar se vogëlushja është dashuria e saj e parë, teksa kujtojmë që dikur e hidhte shpesh në rrjetet e saj sociale.

Share With:
Translate »
36 Views