Audio që rrëqethi studion/ Fiori Dardha dëgjon zërin e të ëmës së ndjerë

Tre vite më parë moderatorja Fiori Dardha pësoi humbjen e madhe pasi nëna e saj u nda nga jeta e cila humbi betejën e gjatë me një sëmundje të rëndë, në 5 janarin e vitit 2021.

E ftuar ditën e sotme në “E diell”, moderatorja ka marrë surpriza të veçanta, nisur që nga këngëtari Erion Sheri i cili performoi në studio këngën e saj të preferuar, deri tek mbesa, djali e babai i saj.

Mirëpo nuk kishte si të mungonte dhe një kujtim nga nëna e saj e ndjerë, ku nëpërmjet një audio të shfaqur në studio, moderatorja nuk ka arritur të mbajë dot lotët.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by E Diell ☀️ (@ediell_topchannel)

Share With:
Translate »
100 Views