Aurora Ramazzotti zbulon gjininë e bebit

Aurora Ramazzotti do të bëhet nënë për herë të parë. Bebi pritet të vijë në prill të vitit 2023.

Aurora Ramazzotti zbulon gjininë e bebit

Me partnerin e saj prej 5 vitesh Goffredo Cerza, nënën Michelle Hunziker dhe babain Eros Ramazzotti, Aurora zbuloi gjininë. Është djalë.

Aurora Ramazzotti zbulon gjininë e bebit

Për festën u kujdes Michelle që u mor me gjithë organizimin.

Në kopshtin e shtëpisë së re të Aurorës, shpërthyen letrat dhe tullumbacet blu.

Aurora Ramazzotti zbulon gjininë e bebit

Shtatzënia e saj ka qenë në qendër të vëmendjes, jo vetëm se djali do të bëjë gjyshër dy figurat e dashura të televizionit italian, por edhe sepse vetë Aurora është përfshirë vazhdimisht në media me reagime të herëpashershme.

Share With:
Translate »
29 Views