Babai i Kiarës feston ditëlindjen, ja urimi që Luizi i bëri vjehrrit

Babai i Kiarës feston ditën e sotme ditëlindjen dhe përveç urimit të vajzës së tij, nuk ka munguar as urimi nga dhëndri i tij, Luizi.

Luizi ka postuar në Instastory një foto ku shihet ai duke biseduar në video me vjehrrin e tij, ku mbi të shkruan:

“Edhe 100 o vjehërr”

Nga ana tjetër, moderatorja Kiara Tito, ka ndarë në Instastory një postim të kaluar të sajin me babain e saj ku shkruan:

Happy birthday Dad.

Share With:
Translate »
23 Views