Balotelli sërisht baba, çmend fansat me foton e postuar në Instagram

Mario Balotelli ka bërë shumë konfuz fansat me foton e fundit të postuar në Instagram.

Futbolli i famshëm ka postuar një foto të një barku të një vajze shtatzënë me mbishkrimin: “Loading…”.

Mediat italiane mendojnë se vajza në foto është Serena, e cila është lidhur me SuperMarion disa muaj më parë ndërsa ishin me pushime në Sardenjë.

Nëse Balotelli bëhet sërish baba, ky do të jetë fëmija i dytë. Ai ka një vajzë 4-vjeç Pia, e cila ka lindur në dhjetor të 2012 pas marrëdhënies së tij me prezantuesen televizive Raffaella Fico.

Çifiti ishte ndarë përpara se futbollisti të merrte vesh se Raffaella ishte shtatzënë dhe nuk pranoi të njihte vajzën deri në momentin që bërë testin e AND-së që provoi se ishte fëmija i tij.

 

Share With:
Translate »
728 Views