Banorja e Big Brother set të ri fotografik dhe fjalë shpirti për dashurinë e saj të re!

Ish-banorja e Big Brother Jona Kalemaj është në pritje të fëmijës së saj të dytë dhe gjatë ditës së sotme ka publikuar disa foto në rrjete sociale ku ka treguar barkun. Edhe pak kohë e ndan ish-banoren nga përqafimi me foshnjën e saj dhe për këtë arsye nuk i ka kursyer disa fjalë zemre ku shkruan:

“O zot sa shpejt iken muajt dhe pak dhe po i vjen fundi i pritjes dhe fillimi i takimit me ty dashuri e re. Vetem fjalet drejtuar femijes tend nuk jan kurr shtirje , nuk jan kurr mburrje, nuk jan kurr fjal boshe pa ndjenje.

Ato jan fjale shpirti, jan fjalet e dashuris me te paster. Ato nuk jan thjesht fjal, jan ndjenj qe shperthen…,”-përfundon Jona në rrjete sociale. Ajo gjithashtu është nënë e një vajze.

 

 

Share With:
Translate »
1400 Views