Bashkëshortja dhe vajza e madhe e Blendit shkëlqyen në 20 vjetorin e “Opinion”

Festa e madhe e “Opinion” padyshim që ishte shumë madhështore dhe bëri bashkë shumë nga fytyrat më të njohura të eknaeve shqiptare. Kështu njerëz të politikës, shoëbizit apo medias ishin prezent në këtë festë por ama ishte edhe familjja e Blendi Fevziut. Bashkëshortja e tij Inesi dukej elegante si gjithnjë dhe vajza e tyre e madhja, Mishel ishte bërë e mrekullueshme. E rregulluar në mënyrën më të thjeshtë të mundshme 17 vjeçarja shkëlqeu si një zonjushë e rritur.

 

Share With:
Translate »
2571 Views