Bashkohet çifti i famshëm pas ndarjes së bujshme

Belen Rodriguez dhe Marco Borriello janë parë në plazhin e Formenterës, por secili me familjet respektive dhe jo si çift.
Modelja dhe futbollisti kanë mbetur miq të mirë edhe pas ndarjes dhe duket se kështu do të vazhdojnë të mbesin.
Piloti i Moto GP, Andrea Iannone nuk duhet të shqetësohet për të dashurën e tij, pasi për Marcon aktualisht kujdeset Stefania Seimur.

Share With:
Translate »
605 Views