Beatrix e nis çdo mëngjes duke qarë dhe gjejeni për kë…

Kaq ka mjaftuar që Beatrix mos ta kontrollojë dot mallin që ndjen, duke u shprehur se i mungon shumë.

Edhe mëngjesin e djeshëm, Ramosaj u përlot pasi e kishte parë në ëndërr vëllain e tha se nuk e dinte nëse ishte jashtë vendit apo pranë mamasë.

Ajo ka treguar se ka një lidhje shumë të ngushtë me vëllain dhe mamanë, me të cilët ndan shumicën e kohës së saj./revistawho.com

 

 

Share With:
Translate »
159 Views