Bebi Almedës qenka rritur kaq shumë dhe e ka mbushur mamin me nur

Tolgahan Sayisman festoi ditëlindjen dhe Almeda Abazi e surprizoi në sheshin e xhirimit me një copë tortë, duke e ëmbëlsuar në atë ditë të shënuar. Nga ky moment është shkrepur kjo foto kaq e bukur e siguruar nga Kids’Time ku Almeda shkëlqen në muajin e pestë të shtatzënisë, e veshur me një fustan të zi, ndërsa duart përkëdhelin barkun e rrumbullakosur.

View this post on Instagram

E bukura @almeda92 në pritje të ëmbël ❤️

A post shared by Kids' time (@kidstime.al) on

Duket se çifti ka nisur edhe me përgatitjet për ardhjen në jetë të vogëlushit dhe sot Almeda tregoi se ka zgjedhur edhe karrocën e bebit. Prilli vjen shpejt dhe Almeda bën mirë që i ka marrë seriozisht përgatitjet. /Kids’Time/

Share With:
Translate »
697 Views