Bëhet baba për herë të parë futbollisti i Kombëtares Shqiptare

Një ndër talentet e futbollit shqiptar, Ansi Agolli, i njohur edhe si kapiteni i Kombëtares. Përkushtimi dhe serioziteti e kanë ndihmuar atë të spikas në vendin tonë, por edhe jashtë kufijve.

Futbollisti shqiptar është bërë baba për herë të parë ditën e sotme. Në një postim në profilin e tij në Instagram, Ansi ndau lajmin e mirë me fansat e tij, ku u shfaq në foto me partneren e tij dhe bebin e porsalindur.

“Mirëserdhe mes nesh biri im. Mami Rea dhe babi Ansi të duan shumë”. Madje Ansi na zbuloiedhe emrin e të birit të porsalindur, një emër i bukur dhe shumë i vëçantë, Blodin Brooklyn.

Share With:
Translate »
1426 Views