Bes Kallaku publikon foton me nënën kur ishte fëmijë, komenti na bëri të qeshim e të qajmë…

Të gjithë mbetemi pak fëmijë brenda vetes pavarësisht viteve që kalojnë apo faktit që mund të bëhemi prindër vetë.

Me rastin efestës së 1 qershorit, aktori i humorit Bes Kallaku ka postuar një foto me nënën e tij, kur ai ishte ende një fëmijë dhe i gëzohej qendrimit në krahët e saj.

“Gëzuar 1 qershorin. Një zot e di se kur do të vijë dita që të mos ma urojë mamaja këtë ditë”-ka shkruar Besi bashkangjitur fotos me nënën e tij, për të cilën duket se aktori vazhdon të jetë i vogël.

Share With:
Translate »
1175 Views