Besi mori dhuratë ne Big Brother mjekimin falas për t’u bërë me fëmijë, reagon gruaja e tij Valira

Besart Zeneli është aktori i cili është bërë pjesë e Big Brother Vip Kosova.

Besi disa javë më parë preku gjithë publikun kur tregoi disa dështime që kishin me partneren në përpjekje për tu bërë me fëmijë.

Për këtë arsye, mbrëmë ai ka marrë një dhuratë nga një klinkë që ti mundësohet trajtim falas deri të rezultoj me sukses që ai dhe bashkëshortja e tij të bëhen me fëmijë.

Për këtë nuk la pa reaguar edhe gruaja e tij Valira, e cila publikoi videon ku Besi merrë kete dhuratë dersisa shprehi falënderime të përzemerta për kliniken e cila mundësoi trajtimin falas

Shiko foton:

Share With:
Translate »
70 Views