Besi në Fermë, a po mund t’ia dalë Xhensila e vetme me dy fëmijët?

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku ishin një nga ciftet më të përfolura e që tashmë është konfirmuar se janë ndarë.

Ishte Besi ai që e konfirmoi ndarjen brenda Ferma Vip ku tha se me ish bashkëshorten tashmë janë si dy të huaj.

Besi ndodhet në Fermë ndërsa Xhensila po kujdeset për fëmijët.

Ajo ka publikuar një foto duke treguar se po i’a del shumë mirë të kujdeset vetëpër dy fëmijët madje shihet e buzëqeshur krah dy fëmijëve të saj./

Shiko foton:

Share With:
Translate »
38 Views