“Bisedat më të bukura në botë”, Bora Zemani e lumtur ndan disa poza nga shtrati

Bora Zemani është një nga moderatoret më të dashura dhe më të përfolura.

Përveç televizionit, ajo është tepër aktive në rrjetet e saj sociale ku nuk ngurron të ndaj me ndjekësit momente nga përditshmëria.

Së fundmi moderatorja ka ndarë disa foto nga shtrati pranë të birit.

“Bisedat më të bukura ne botë!”, ka shkruar ajo krahas imazheve të ëmbla me Arborin.

Mund të jetë një imazh i 1 person, fëmijë dhe ambiente të brendshme

Mund të jetë një imazh i 1 person, fëmijë dhe ambiente të brendshme

Share With:
Translate »
43 Views