Bledi Strakosha tregon një sekret familjar, ja çfarë halli ka e ëma e tij | Video

Bledi Strakosha është moderatori i dashur për të gjithë që në fillimet e veta në RTSH e deri në ditët e sotme. Ai mbylli me sukses sezonin e emisionit “Miku im më i mirë” me në fokus fëmijët dhe kafshët për tu rikthyer me një tjetër projekt.

Ndërkohë që është i angazhuar me kompaninë e tij të prodhimit audio-vizive, gjen pak kohë edhe për llogarinë e tij në Instagram. Ai ka ndarë një video humoristike ku shfaqet një zonjë e cila tenton të hipë në makinë. Duke qenë se makina është e lartë, zonja ka vështirësi për tu ngjitur.

Bledi thotë se të njëjtin hall ka edhe e ëma e tij kur hipën në makinën e moderatorit. Se për çfarë e kemi fjalën, shikoni videon e postuar nga Bledi. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
940 Views