Bleona Qereti na prezanton djalin simpatik të Mira Konçit dhe Shpëtim Saraçit

Erën, vajzën e çiftit të njohur të muzikantëve, Shpëtim Saraçi dhe Mira Konçi e njihnim…dhe sot po ju prezantojmë edhe me djalin e tyre, Drin Saraçin. Në fakt ishte Bleona ajo që na e prezantoi përmes një fotoje në Instagram me Mirën dhe Drinin.

“Wow!!! Dhe nuk kish si ndodhte ndryshe; Djali simpatik i Mira Konci dhe Shpetim Saraci eshte nje talent i madh ?❤️”, shkruan Bleona bashkëngjitur fotos.

Nga sa kuptuam duke parë profilin e Drinit në Instagram, edhe 18-vjeçari merret me muzikë. Në qoftë se Era i ka ngjarë mamit, për Drinin do të thoshim se është një kopje e Shpëtimit. Si mendoni ju?

Share With:
Translate »
3077 Views