Blero në një rrëfim ndryshe: Kaia i ngjan Tarës, shumë shpejt baba i një djali

Blero është ndër ata këngëtarë që ka zgjedhur jetën e tij private ta shfaqë hapur edhe në publik. Pak vite më parë, divorci me Teuta Krasniqin shkaktoi shumë bujë në mediat rozë. Megjithatë sot si Blero dhe Teuta vazhdojnë jetën të lumtur me partnerët e tyre, por ata kanë së bashku vajzën, Tara. Të dy kanë treguar se janë shumë krenar për Tarën dhe madje janë shprehur vazhdimisht se ajo është një nga bekimet më të mëdha në jetën e tyre. Megjithatë Teuta është bërë nënë edhe e një vajze tjetër, Kaia, me partnerin e saj, Adonis Morina.

Imazh i ngjashëm

Blero ishte i ftuar në ‘Prive’ dhe atyka folur edhe për vajzën tjetër të Teutës. Ai u pyet nëse Kaia ngjan me Tarën, vajzën e tij. “I ngjan se di, unë them si fytyrë, si pamje jo…por në gjeste, personalitet nuk e di se nuk e njoh Kaiën nga afër”, – ka thënë Blero. Në këtë intervistë ai ka treguar se po mendon që vitin tjetër të bëhet baba i një djali nga partnerja e tij Afrona Dika.

Rezultate imazhesh për afrona dika blero

Share With:
Translate »
1318 Views