Blero po fle me Tarën, Afrona aspak xheloze, përkundrazi…

Blero Muharremi dhe Afrona Dika janë ndër çiftet më të përfolura të shoubizit shqiptar. Ata janë shumë aktiv në rrjete sociale, duke publikuar vazhdimisht imazhe nga përditshmëria e tyre. Së fundi, ishte Afrona ajo e cila i ka publikuar një fotografi të Bleros teksa po flinte pranë Tarës. Ajo duke i shikuar sesi po flinin babë e bijë, i fotografoi dhe atë foto e postoi në llogarinë e saj në Instagram duke i vënë një zemër mbi. Edhe pse Tarën, Blero e ka vajzë nga martesa e parë, Afrona njihet për raporte shumë të mira me të.

Share With:758 Views