Bora-Donaldi prindër së shpejti? Epo ndoshta Semi ndolli diçka!

Semi Jaupaj në intervistën e saj të fundit në “Live from Tirana” nuk i ka shpëtuar dot pyetjeve rreth dy miqve të saj, Borës e Donaldit.

Në dasmën e Elgitit dhe Kleas,  Donaldi u shfaq me një bebe në krahë( bebushi i Altin Çelmetës) dhe pamjet bënë xhiron e rrjetit.

Ndjekësit filluan të komentojnë se duken shumë bukur në rolin e prindërimit.

Semi është ngacmuar në lidhje me mundësinë që Bora dhe Donaldi mund të kenë një fëmijë.

“I shkon një bebe atyre por këto janë gjëra personale. Do i shkonte një bebe por tani edhe mami im mendon se mua do më shkonte një bebe por sa gati jam unë të bëj një bebe”, tha Semi.

Mbetet të presim për planet e çiftit.

Share With:
Translate »
96 Views