‘Bota për mua s’ka më ngjyra’/ Ish-banori i ‘Big Brother’ humb të atin

‘Instagram’, ai njofton se babai i tij ka ndërruar jetë, pasi prej kohësh vuante nga një sëmundje e rëndë.

Ish-banori dedikon fjalët më prekëse për të atin në këtë ditë të trishtë për të dhe familjarët. Tani për Olsin bota nuk ka më ngjyra.

Olsi e ka njoftuar më herët sëmundjen e babait të tij përmes fotove  nga spitali. Ish-banori është tepër aktiv në rrjete sociale ku shpesh ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e tij.

Share With:
Translate »
38 Views