Brooklyn Beckham nderon Victorian me një tatuazh

Teksa pjesa tjetër e familjes po mbështet Victorian në New York Fashion Week, ai u fotografua nga paparacët i vetëm.

Në krahun e Brooklyn vihej re tatuazhi i tij më i ri teksa ai kishte dalë të merrte tre pica.

Mesa duket dhe djaloshi ka dashur t’i tregojë dashurinë të ëmës. Në Instagramin e tij, Brooklyn publikoi tatuazhin dedikuar mamasë në një foto bardh e zi.

https://www.instagram.com/p/BfEmV5ID_9o/?utm_source=ig_embed

Share With:
Translate »
680 Views