Çfarë mendimi ka Luiz Ejlli për prindërit e Kiara Titos? E trgon kjo foto…

Këngëtari i njohur Luiz Ejlli dhe Kiara Tito të cilët u njohën dhe u martuan brenda “Big Brother Vip”, janë shndërruar në një ndër çiftet më të dashura nga publiku shqiptar.

Pas daljes nga ky reality show dyshja kaluan më shumë kohë me familjet e njëri tjetrit.

luiz ejlli nena kiara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E teksa së fundmi Kiara dhe Luizi ndodhen me pushime në Itali, ky i fundit ka postuar në InstaStory një foto së bashku me prindërit e bashkëshortes.

Në foton e publikuar e katërshja dukej mjaft e lumtur, ndërsa krahas saj ai ka shkruar: “Janë të mirë”, duke treguar kështu që këngëtari ka një marrëdhënie të mirë me prindërit e Kiarës.

 

Share With:
Translate »
46 Views