Chrissy Teigen po i mëson vajzës së saj modelingun!

Chrissy Teigen duket se po i trashëgon modelingun vajzës së saj të adhurueshme katër vjeçe Luna. Tashmë ajo po kalon pushimet verore familjarisht dhe bashkë me Lunën kanë veshur pizhama rozë me kombinime të bardha njëlloj. Bukuroshja 34 vjeçare ka postuar foton dhe shkruan “binjaket”. Pra ajo duket se po mëson vogëlushen e saj se si të pozojë dhe të dyja bashkë duken të adhurueshme.

View this post on Instagram

twins!

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Share With:102 Views