Çifti i Big Brother bekohen me djalin e dytë dhe zbulojnë emrin e veçantë

Ata janë një prej çifteve që u dashuruan në reality show Big Brother Albania dhe të vetmit që i kanë rezistuar kohës.

Bëhet fjalë për Neda Karafilin dhe Ogren Ballukun, të cilët disa vite më parë u martuan, pak pasi u bënë me djalin Serzh.

Por pak më vonë u mësua se Neda ishte sërish shtatzënë.

Mëngjesin e sotëm ajo ka bërë me dije se ka ardhur në jetë vogëlushi i saj.

Ka shkruar fare pak, vetëm emrin “Zai”, për të zbuluar ardhjen në jetë të të birit.

Duket se tashmë Neda dhe Ogreni e kanë konsoliduar familjen e tyre, duke e plotësuar atë.

Share With:
Translate »
997 Views