Cila është tezja e preferuar e fëmijëve të Kardashians?

Duket se në familjen Kardashian ekziston një “garë” e fshehtë jo vetëm për motrën e preferuar, por edhe për tezen e preferuar.

Shpesh kemi dëgjuar Kylie-n të zgjedhë në periudha të ndryshme mes motrave, por në të shumtën e kohës motra e saj e preferuar është Khloe.

Por, po Kylie-n cili prej fëmijëve të motrave të saj, e ka teze të preferuar? Vetë miliarderja e mori përgjigjen, pikërisht nga vajza e Khloe-s, True.

E vogla kishte veshur së fundmi një bluzë me fytyrën e Kylie-t të printuar shumë herë, ndërsa kjo e ka lumturuar pafund 25-vjeçaren.

“Ia dola miq”- shkruan Kylie krahas fotots së True Thompson, të publikuar në InstaStory.

Duket se vajzat kanë lidhje të ngushtë me njëra-tjetrën dhe këtë e tregon më së miri gjesti i fundit.

Share With:
Translate »
66 Views