“Copy-paste”, Oriola Marashi tregon sa i ngjan të ëmës me vetëm një foto

Modelja seksi, Oriola Marashi është shumë aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here publikon video dhe foto nga më të ndryshmet.

Pavarësisht se ajo spikat gjithmonë për linjat e saj perfekte, duket se ndonjëherë bën edhe përjashtime me imazhe shumë ndryshe nga të tjerat. Si në rastin e më të fundit, ku ka prezantuar me nënën e saj.

Vihet re që modelja ka një ngjashmëri shumë më të madhe si të ishin motra.

“Copy-paste”, ka shkruar Oriola përmbi imazhin duke bërë me dije sa ngjajnë.

Share With:
Translate »
209 Views